NEWS | MALAYSIAN RESEARCH INSTITUTE ON AGEING (MyAgeing™)
» NEWS

NEWS

2022

Anugerah Perkhidmatan Cemerlang 2021
Saturday, 30 Jul 2022

Collaboration opportunities between MyAgeingTM and Pacific Retirement Living (M) Sdn Bhd
Saturday, 30 Jul 2022

Sesi penggambaran di Wakaf Pak Ngah Atan
Friday, 29 Jul 2022

Nasional Seminar: Current Issues on Population Ageing
Thursday, 28 Jul 2022

Lawatan Kerja Dari Bahagian Pemakanan, Kementerian Kesihatan Malaysia (KKM)
Tuesday, 12 Jul 2022

Seminar Collective Financing in The Healthcare System : Is It Really a Need?
Wednesday, 29 Jun 2022

Visit from UiTM Melaka
Tuesday, 21 Jun 2022

Sesi Lawatan dan Pembentangan Konsep Hab Perkhidmatan Warga Emas
Saturday, 18 Jun 2022

Perjumpaan bersama Pengarah dan Majlis Hari Raya Aidilfitri MyAgeing ™
Friday, 03 Jun 2022

Mesyuarat bersama wakil dari Ricca Pharmaceutical Sdn Bhd
Friday, 03 Jun 2022

Sesi Perkongsian bersama Industri ke MyAgeing™
Thursday, 02 Jun 2022

Sesi Perbincangan Mengenai Kajian Warga Emas bersama University of Nottingham Malaysia
Tuesday, 17 May 2022

Lawatan Sambil Belajar Pelajar Kursus Geriatric Health ke MyAgeing™️
Thursday, 28 Apr 2022

Kursus ‘Introduction To Personal Financial Planning Towards Retirement Preparedness’
Saturday, 23 Apr 2022

Kusus Training of Trainers' (TOT)
Wednesday, 13 Apr 2022

Open Day Elderly Daycare Center (MyAgeingCares)
Sunday, 03 Apr 2022

Malaysian Research Institute on Ageing at UPM organises workshop to formulate National Transfer Account policy with Finance Ministry and UN
Saturday, 02 Apr 2022

Majlis Khatam Al-Quran Dan Ceramah Motivasi Sempena Sambutan Bulan Ramadan Al-Mubarak
Thursday, 31 Mar 2022

MyAgeing™ Terima Lawatan dari Penyelidik Taylor's University
Monday, 28 Mar 2022

Online Training Workshop on National Transfer Account for Policymakers “Estimation and Applications of National Transfers Accounts for Malaysia: The Successful Transition to a Vibrant, Aged Society”
Wednesday, 23 Mar 2022

Sarawak jadi wilayah tua pada 2028
Tuesday, 22 Mar 2022

Majlis Menandatangani Memorandum Persefahaman antara UPM dan KPWK, Sarawak
Saturday, 19 Mar 2022

SEDia22 addresses challenges pertaining to Islamic Aged Care
Saturday, 26 Feb 2022

Webinar 'Jom Belajar' Siri 2/2022: Di mana Nak Beli di Mana Nak Jual Saham
Thursday, 24 Feb 2022

Webinar 'Jom Belajar' Siri 1/2022: Tahun Baharu Income Baharu
Thursday, 24 Feb 2022

Seterra Dialogue Islamic Aged Care Kuala Lumpur 2022
Wednesday, 23 Feb 2022

Lawatan Naib Canselor UPM ke Institut Penyelidikan Penuaan Malaysia (MyAgeingTM)
Wednesday, 23 Feb 2022

Seminar Statistik Kependudukan: Ke Arah Kemakmuran Keluarga Malaysia
Saturday, 19 Feb 2022

RUANG BICARA | Data Keluarga Malaysia Memperkasa WKB (16 Februari 2022)
Saturday, 19 Feb 2022

Bengkel Pengurusan Kewangan Persatuan MyAgeing
Friday, 11 Feb 2022

The Award Ceremony for the 2021 Healthy Aging Prize for Asian Innovation.
Tuesday, 01 Feb 2022

Seterra anjur Dialog Penjagaan Warga Emas Islam Antarabangsa yang pertama di dunia
Wednesday, 26 Jan 2022

MALAYSIAN RESEARCH INSTITUTE ON AGEING (MyAgeing™)
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
0397692750/ 2755
0397692738/ 2744
BVILQA6:16:46